Movies
Ratings
530- CircuitRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0