Series
Ratings
23
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5