Movies
Ratings
27
HancockRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0