Movies
Ratings
194
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0