Movies
Ratings
151
InfernoRated ★ 3.5
SurvivorRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5