Titles you rated
- A Blind AlleyRated ★ 2.5
- The Last Family PhotoRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0- The Last Egg on EarthRated ★ 2.5
Bright FutureRated ★ 3.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- Wanderer in WinterRated ★ 3.0
The Whale HunterRated ★ 3.0- Heavenly Homecoming to StarsRated ★ 3.5
The March of FoolsRated ★ 3.0
The Barefooted YoungRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Aimless BulletRated ★ 3.5