Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Hear meRated ★ 0.5
Soulless 2Rated ★ 0.5
MallRated ★ 0.5
Three Many WeddingsRated ★ 1.0
The WallRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 1.0
Like for LikesRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0