Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0