Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
EricRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 3.5