Titles you rated
PhantomRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Battle of JangsariRated ★ 2.0
The FavouriteRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
HappeningRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0