Series
Ratings
51
Youth of MayRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChocolateRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.5
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5