Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5