Movies
Ratings
170
ParasiteRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5