Titles you rated
Spy GameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
She Came to MeRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
Viva La VidaRated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
A ManRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5