Titles you rated
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 3.5
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0