Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5