Series
Ratings
121
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Battle of TonguesRated ★ 5.0
- Roller CoasterRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.5- 스피드왕 번개Rated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5