Series
Ratings
64
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0