Titles you rated
The FugitiveRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 3.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.0
In the AislesRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Every Thing Will Be FineRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0