Movies
Ratings
861
FrankensteinRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5