Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The StudioRated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 4.5