Movies
Ratings
177
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0