Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0