Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0