Series
Ratings
12
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0