Titles you rated
Kraven the HunterRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
All for the WinnerRated ★ 3.5
Tricky BrainsRated ★ 2.5
My HeroRated ★ 2.5
Demolition of a WallRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 0.5
Balls of FuryRated ★ 2.5- Open the DoorRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The Soul-MateRated ★ 0.5- Solo Leveling PreviewRated ★ 3.0
Solo Leveling -ReAwakening-Rated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.5