Series
Ratings
34
Black LagoonRated ★ 5.0
Deadman WonderlandRated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Sweetness & LightningRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0- コードギアス 反逆のルルーシュ DVDマガジンRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0- FREEDOMRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
GosickRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0