Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0