Movies
Ratings
300
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0