Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0