Titles you rated
CharadeRated ★ 5.0
Wait Until DarkRated ★ 4.5
K2Rated ★ 3.5
Funny FaceRated ★ 3.5
Lock UpRated ★ 3.0
HeathersRated ★ 3.5
Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Ordinary PeopleRated ★ 4.0
TessRated ★ 4.0
Crime StoryRated ★ 3.0- Springtime of Mimi and Cheol-suRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
An American in ParisRated ★ 4.0
La BambaRated ★ 4.5
Bitter MoonRated ★ 3.5
From Here to EternityRated ★ 4.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 3.5
A Fish Called WandaRated ★ 5.0
NegotiatorRated ★ 3.5