Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0