Movies
Ratings
76
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5