Series
Ratings
64
Psychopath DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 3.5