Movies
Ratings
22
Fast & FuriousRated ★ 4.5
MasterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5