Movies
Ratings
437
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0