Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5