Movies
Ratings
66
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0