Movies
Ratings
1341 Me Before YouRated ★ 2.5 Me Before YouRated ★ 2.5
 Minority ReportRated ★ 3.5 Minority ReportRated ★ 3.5
 Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.5 Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.5
 A Man Called OttoRated ★ 3.0 A Man Called OttoRated ★ 3.0
 MoonlightRated ★ 4.0 MoonlightRated ★ 4.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 The Seventh SealRated ★ 4.0 The Seventh SealRated ★ 4.0
 Perfect DaysRated ★ 4.5 Perfect DaysRated ★ 4.5
 Asteroid CityRated ★ 3.5 Asteroid CityRated ★ 3.5
 New NormalRated ★ 2.5 New NormalRated ★ 2.5
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 Gladiator IIRated ★ 3.0 Gladiator IIRated ★ 3.0
 AnimaRated ★ 3.5 AnimaRated ★ 3.5
 JarheadRated ★ 4.0 JarheadRated ★ 4.0
 Tokyo!Rated ★ 3.5 Tokyo!Rated ★ 3.5
 The Man with Three CoffinsRated ★ 4.0 The Man with Three CoffinsRated ★ 4.0
 Like Someone in LoveRated ★ 4.0 Like Someone in LoveRated ★ 4.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
 CobwebRated ★ 3.5 CobwebRated ★ 3.5
 Nightmare AlleyRated ★ 4.0 Nightmare AlleyRated ★ 4.0