Series
Ratings
195
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 4.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0