Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
HellsingRated ★ 4.0- New my fair PrincessRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0