Movies
Ratings
451
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0