Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5