Movies
Ratings
52
SocialphobiaRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5