Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
City HunterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0