Titles you rated
Wall to WallRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
ElfRated ★ 1.5
Lady and the TrampRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5