Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Oh! My GranRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
A Little PrincessRated ★ 0.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0