Titles you rated
Dead EndRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
As Above, So BelowRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5