Titles you rated
CloverfieldRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0