Titles you rated
BrainRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0